HANS KLOSS: STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ – JAK BĘDĄ NAZI ZOMBIE TO BĘDZIE KULT

Marzec 7th, 20121 Comment »

Papież robi tu za Brunnera, a Rysiek Riedel za Klossa. Ten film może otrzeć się o kult. Niestety brakuje w nim jednej rzeczy – nazi zombie.

Kiedy oglądałem pierwszy trailer Stawki Większej niż Śmierć pomyślałem, że ten film będzie musiał być niezłą kichą. Ale teraz mam wątpliwości – czyżby miał to być jeden z tych obrazów, które są tak rozkosznie złe, że aż stają się dobre? Nowy trailer tak pokracznie imituje zwiastuny rodem z ameryki, że aż potrafi trochę radości sprawić. I jeszcze ci Niemcy gadający po polsku z takim pokracznym akcentem i tanie teksty zapożyczone z kina klasy B!

Wyciągnąłeś łapy po majątek rzeszy. Zobaczymy się w piekle!

Sexy, blond, nazi chick in uniform - zdecydowanie jej rola w trailerze była zbyt epizodyczna

No po prostu śliczne! Zapowiada się taki biedniejszy kuzyn kapitana Ameryki ze wschodu. Może jakimś awansem dostanie się ten nasz Hans do Avengers? A jakby jeszcze zombie tam wepchnęli i więcej seksownych blondynek w obcisłych uniformach (a co będziemy sobie żałować?) to byśmy mieli polskie Iron Sky:

I jeszcze parę zdań o obsadzie Klossa. Nie od dziś wiadomo, że aktorów w Polsce nie ma, życie drogie więc taki Kot i Adamczyk muszą grać wszędzie bo za filmy i seriale to im wiele nie płacą. W efekcie mamy papieża jako Brunnera i Ryśka Riedla jako Klossa. Będzie czad jak Stępień z 13 Posterunku w Wiedźminie!

 

« DLACZEGO NIE JARAM SIĘ ZAPOWIEDZIAMI ASSASSANI’S CREED 3?
CZY KARA ŚNI O ELEKTRONICZNYCH OWCACH? »

Categorized Under

film główna Polecam

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts

  • Wieje trochę tandetą, ale w sumie nie powinienem narzekać. Wreszcie polska kinematografia rodzi jakiś film akcji. Może niedługo doczekamy się też SFa ;)