PODCASTOWY DZIEŃ DZIECKA – PTASIE RADIO

Czerwiec 1st, 20142 komentarze

wwwieersze

 

Nie dorastajcie i znajdźcie wszystkie wiersze!

Ten dzień dziecka jest wyjątkowy. Naprawdę wyjątkowy. Twoi ulubieni podcasterzy nagrali wiersze. Ale psikus sprawił, że te rozbiegły się i pochowały w 18 różnych podcastach. Czy dasz radę znaleźć je wszystkie?

Posłucha jak wiersz „Ptasie Radio” Juliana Tuwima czyta sympatyczna ekipa z podcastu Mysz Masz, czyli Anna „Mysza” Piotrowska, Kamil Borek i Krzysiek Ceran:

POBIERZ „PTASIE RADIO”, TUTAJ

 

Chcesz posłuchać jak my czytamy Pali Się Jana Brzechwy? Koniecznie zajrzyj na PadTV. Może tam coś znajdziesz :) Odwiedź też inne podcasty, aby odsłuchać wszystkie wiersze!

W akcji biorą udział: Co-Relacja, FantasmagieriaGniazdo Światów, GnM Plus, Input Lag, Jerry’s Tales, Małe Filmidło, Masa Kultury, MyszMasz Podcast, Nie Tylko Dla Orłów, O w Mordę, Padcast, Planetoids, Poczytaj Mi Mako, BezNazwy, Radio SKRozgrywka Podcast, YesWas

« MASA KULTURY 60 – MAJOWA GODZILLA SPIN-OFF
MASA KULTURY 61 – HORDA »

Categorized Under

główna podcast

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts

  • Piotr Świerk

    A wy jesteście w PadCascie ;)