NAZIŚCI Z KOSMOSU – PIERWSZE 4 MINUTY IRON SKY

Marzec 19th, 20121 Comment »

Naziści z ciemnej strony księżyca budują bazy w kształcie swastyki, a Afroamerykanie mają szare kombinezony kosmiczne.

Iron Sky to film, który stał się kultowy już na długo przed swoją premierą. I nie jest to przesadzona opinia. Wszystko zaczęło się w 2006 r. Wtedy rozpoczęły się zdjęcia do amatorskiej produkcji. Po dwóch latach powstał teaser. Jego twórcy byli z niego tak zadowoleni, że zabrali go na festiwal w Cannes w celu znalezienia poważnych inwestorów. I się udało. Po sześciu latach film jest zakończony. Premiera w Finlandii i Niemczech już na początku kwietnia. Ale nie bójcie się! Za sprawą Kino Świat naziści zaatakują polskie kina już pod koniec kwietnia!

Naziści z kosmosu, inwazja międzyplanetarnymi sterowcami i blondynki w wojskowych uniformach. Lubię to!

A jak ktoś doczekać się nie może to wyszedł trzyczęściowy komiks będący prequelem wydarzeń z filmu. Poznamy w nim bliżej losy księżycowej bazy nazistów. Pierwsza część dostępna jest za darmo. Za dostęp do dwóch pozostałych płacimy tyle ile sami zechcemy. Scenariusz do niego napisał Mikko Rautalahti, czyli ten sam facet, który przygotował skrypt do gry Alan Wake.

A na deser oryginalny teaser z Cannes

I pełen trailerek:

PS

Zauważyliście, że czarnoskóry astronauta dostał szary kombinezon kosmiczny? Rasizm na księżycu?

« JOHN CARTER – KUZYN TARZANA Z ODLEGŁEGO MARSA
WALKING DEAD – JEDNAK BYŁO PO CO OGLĄDAĆ SEZON NR 2 »

Categorized Under

film główna Polecam

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts

  • Altairus

    Hah Naziści wyglądają jak Helghaści. Nie ma szans by broń z 2WŚ działała w warunkach księżycowych. Mimo to zapowiada się świetnie.