AVENGERS ASSEMBLE!

Marzec 1st, 20123 komentarze

Nie mam czasu pisać newsa. Będzie więc wersja krótka – odezwał się mój wewnętrzny nerd i po prostu jestem podniecony. Dawać to do kin natychmiast!

Avengers Assemble!

PS
Tak wiem. Kapitan Ameryka wygląda jak idiota.

« DOSTAŃ SIĘ NA GŁÓWNĄ STRONĘ PIRATE BAY – KRÓTKA INSTRUKCJA
PIRANIA 3DD – TRAILER Z WYSOKĄ ILOŚCIĄ KULTU I SILIKONU »

Categorized Under

film

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts

 • Tomil

  Spojrzałem i stwierdzam, że jesteś nie fair – on na tym zdjęciu nie ma tego lalusiowatego kasku! :) Nie liczy się, podrzuć zdjęcie z hełmofonem.

 • Gosia

  Nie znasz się i możesz sobie płakać ile chcesz.

  Kapitan Ameryka jest przystojny, odważny, silny. http://opium.org.pl/wp-content/2011/02/captain_america.jpg No spójrz na niego :)

 • Tomil

  Muzyka, efekty i Tony Stark. Na bank pójdę do kina, które od dłuższego czasu omijam szerokim łukiem w ramach protestu przed faszerowaniem ludzi żałosnym 3D i horrendalnymi cenami biletów.
  Jest tylko jedno „ale” – jakim cudem wśród tego wizualnego przepychu ktoś dopuścił widoczny powyżej projekt Kapitana Ameryki? Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.