5 FAKTÓW O PRAWEJ WSZECHNODZE ANGELINY JOLIE

Luty 29th, 20121 Comment »

Noga, która zdobyła kosmos.

Angelina Jolie podczas Oscarowej gali bardzo chciała pochwalić się swoją prawą nogą. Dlatego wszystkim fotografom pozowała bardzo ochoczo i żeby przypadkiem nie mieli wątpliwości czego zdjęcia mają właściwie robić, kręciła przed ich obiektywami swoją nóżką oprawioną w suknię z bardzo głębokim wycięciem. Przebrzydli internauci nie docenili tego poświęcenia, dzięki któremu mogli zobaczyć nagi fragment gwiazdy i zamiast nogę czcić, zaczęli sobie z niej podle żartować. I tak nienaturalnie eksponowana noga Angeliny zaczęła żyć własnym życiem i z dnia na dzień dołączyła do kolekcji internetowych memów.

I może mógłbym spędzić dzisiejszy dzień pisząc o czymś poważniejszym, ale noga Angeliny po prostu domaga się kilku minut uwagi. Świadczy o tym chociażby prześmiewcze konto na twitterze prowadzone  rzekomo przez sławną, prawą nogę Angeliny (angiesrightleg), które śledzi już niemal 38 tysięcy osób. Poznajmy więc parę faktów, o tej najsławniejszej ze wszystkich nóżek.

1. Prawa noga Angeliny Jolie ma także złego brata bliźniaka w postaci… lewej nogi Angeliny Jolie.

2.  Noga Angeliny Jolie była prawdopodobnie pierwszą gołą nogą na księżycu. Świadczą o tym archiwalne zdjęcia do których dotarliśmy.

3. George Lucas planował pierwotnie zatrudnienie nogi Angeliny Jolie w Gwiezdnych Wojnach. Niestety zabrakło mu na ten cel pieniędzy. Zostało tylko kilka szkiców koncepcyjnych tego pomysłu.

4.  Noga Angeliny znana była od wielu pokoleń. Dzięki najnowszym badaniom udało się dostrzec ją między innymi na obrazie Leonarda Da Vinci  „Ostatnia Wieczerza” i freskach Michała Anioła na sklepieniu Kaplicy Sykstyńskiej.

5. Nogę Angeliny kazała doszyć sobie Angela Merkel podczas wizyty u Baracka Obamy. Dzięki temu wywarła wielkie wrażenie na amerykańskim prezydencie. Plotki głoszą, że podobną taktykę chciał przyjąć Bronisław Komorowski.

 

 

 

« TYLKO FILMY O FILMACH – OSCARY 2012
PROMETEUSZ – TO MY JESTEŚMY BOGAMI »

Categorized Under

mem Polecam TrzyPoTrzy

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts

  • Altairus

    Ahaha dopiero teraz to zobaczyłem :D