SUMA WSZYSTKICH ŚMIECHÓW – PRIMA APRILIS 2013

Kwiecień 1st, 20133 komentarze
Mapa skarbów od Google

Mapa skarbów od Google

Prima Aprilis. Dzień głupich żartów. Co prawda największy dowcip zrobiła nam pogoda. Jest 1 kwietnia a za oknem właśnie sypie śnieg. Na całe szczęście Internet nie chciał być gorszy.

Co stało się pierwszego kwietnia 2013 r.? To tylko krótki przegląd. Trafiliście na coś fajnego? Koniecznie dajcie link w komentarzach!

Youtube ogłosił koniec konkursu

Koniec. Youtube w końcu rozstrzygnie konkurs na najlepszy filmik internetu, a potem się zamknie. Jeżeli nie zdążyliście załadować filmiku – wasz problem. Teraz nie jest to już możliwe. Nie załapiecie się też na ich największą nagrodę – przenośny odtwarzacz MP3. Sorry. Powodzenia następnym razem

GMAIL BLUE I GOOGLE NOSE OD GOOGLE

Google da nam nowe, rewolucyjne rozwiązanie. Gmail Blue. To taki zwykły gmail z tym że niebieski. Lata czekania w końcu zostały wynagrodzone! DZIĘKUJĘ!

Google Nose – czy chcieliście wiedzieć jak pachnie grób faraona, albo nowy samochód? Google Nose zna odpowiedź! I już możecie go wypróbować tutaj

Jest jeszcze mapa google. 1 kwietnia wyglądała ona jak piracka mapa skarbów. Argh!

 Guild Wars 2 cofnęło się do czasów 16 bitów

Gra ktoś w Gulid Wars 2? Jeżeli macie ochotę to możecie skorzystać z Super Adventure Box w pełni grywalnego- retro świata gry. Arena Net, twórcy Guild Wars 2 nie ograniczyli się do zrobienia trailera i kilku obrazków. Oni naprawdę zrobili kilka retro etapów w swojej grze MMP, do której może dołączyć każdy, kto gra w Guild Wars 2. Mają rozmach! A tu macie retro – reklamę:

RETRO MATOR 4000 OD GOG.COM

Polski akcent. Sklep z cyfrową dystrybucją gier gog.com będzie sprzedawał Retro Mator 4000 – urządzenie, które zamieni każdy tytuł w wersję retro. Są chętni?

retromator

APPLE iPLAY

Apple zaproponowało nam swoją wizję konsoli. Prosta, estetyczna i ze świetnymi grami w dniu premiery. Bo to oczywiste, że 20 odmian Angry Birds jest świetne!

 

FOOTBALL MANAGER 1888

Sega zaproponowała prawdziwy rarytas i zapowiedziała nową grę z gatunku menedżerów piłkarskich. Tytuł dla prawdziwych hipsterów, bo zamiast podążać za aktualnymi trendami zabierze nas do magicznego XIX wieku. Stronę Football Manager 1888 znajdziecie, tutaj

manager

PIRATE BAY PRZENOSI SIĘ DO USA

Czyli ciąg dalszy dramy z serwerami największego serwisu z torrentami, czyli Pirate Bay. Czy muszę pisać coś więcej?

piratebay

MYSZKA Z TELEFONEM

Producent osprzętu dla graczy, firma Razer zaprezentowała najnowszy gadżet – myszkę Razer Naga Phone z funkcją telefonu. Cool!

 

CIEKAWA DROBNICA

« MASA KULTURY 38 – MASA POLO
WYGRALIŚMY – MASA KULTURY ŚWIEŻAKIEM ROKU »

Categorized Under

TrzyPoTrzy

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts

  • Co prawda to akurat czysto growe, ale Blizzard, jak co roku, nie zawiódł. Rzucili wielkie ogłoszenie, że do Star Crafta 2 wraca jednostka „Warhound”… wróciła zastępując SCVki, Drony i Proby, czyli robotników każdej z dostępnych stron konfliktu :P.

  • POLIP

    Dzięki za taki przegląd, nie było mnie cały dzień w internetach i bym nie wiedział, z czego się śmiać. Jak dla mnie Apple doskonale wyśmiało samych siebie. :)

    • Mój ulubiony to gmail blue, ale apple też ładnie pojechało