MASA KULTURY W WIELKIM FINALE

Luty 10th, 20136 komentarzy

masakulturyfb

Nie dość, że finał, to do tego wielki. I jeszcze z Masą Kultury w środku

Jakiś czas temu prosiłem was o oddawanie głosów w plebiscycie na najlepszy podcast 2012 r. w serwisie PodStrefa. I okazało się, że mnie posłuchaliście. W każdym razie Masa Kultury jest nominowana aż w trzech kategoriach! Mamy szansę na wspaniałą statuetkę (co prawda chyba jedynie wirtualną, ale zawsze) jako:

 •  „To jest to!” – czyli podcast, którego ogólna działalność w 2012 roku zrobiła na Tobie największe wrażenie,
 • „Świeżak roku” – czyli najlepiej zapowiadający się, Twoim zdaniem, nowy podcast, który ukazał się po raz pierwszy w 2012 roku,
 • „Chapeaux bas!”, z francuskiego „czapki z głów”, czyli konkretny odcinek danego podcastu,który wywarł na Tobie największe wrażenie, poruszył temat szczególnie dla Ciebie interesujący itp. – za odcinek „Zaginęli w Halloween
 • „Wzorowy podcaster” – osobowość podcasterska, która według Ciebie zasługuje na szczególne uznanie. Za sposób mówienia, bycia,a może za wspaniały głos. (i tu jakimś cudem pojawia się moja skromna osoba)

GŁOSOWAĆ MOŻECIE/MUSICIE/POWINNIŚCIE TUTAJ

Jeżeli zagłosujecie akurat na Masę Kultury, to będzie nam niezmiernie miło. Ale tak naprawdę, będzie nam miło jeżeli po prostu zagłosujecie zgodnie z własnym uznaniem. W głosowaniu pojawia się wiele naszych dobrych znajomych jak chociażby Fantasmagieria, Mando z podcastu Radio SK i Małe Filmidło. W kilku kategoriach nominowany jest także nasz rówieśnik – PadCast , który zajmuje się tematyką gier wideo (i jednocześnie jest jednym z najlepszych polskich podcastów pod względem technologicznym. Chłopaki wielkie brawa za profesjonalizm!)

 

 

« MASA KULTURY 31 – TA Z KRYZYSEM I OSCAROWYM MARATONEM
MASA KULTURY 32 – TOMEK BAGIŃSKI »

Categorized Under

podcast

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts

 • Ode mnie głosy już poszły. W pierwszej rundzie nie głosowałem to się teraz poprawiłem. Niestety z tego co widzę nie słucham kilku fajnych podcastów, ale kurcze mi z grami na prawdę jest nie po drodze zarówno czasowo jak i technologicznie :-)

 • witam,

  to co się dzieje w Świecie podcastu polskiego jest naprawdę ciekawe, dużo świeżej i młodej krwi powinno pomóc …

  czego mogę nam życzyć ? wytrwałości i determinacji w działaniach – mam poczucie, że wspólnie zmieniamy ten Świat :) przy okazji dzięki za miłe słowa :)

  • indyki

   Jakbym się nie bronił i nie zapierał nogami i rękoma to chwalić was muszę, bo naprawdę imponuje mi warstwa technologiczna Padcastu. Nagrywajmy, promujmy i do przodu!

   ps
   Może kiedyś zrobimy jakiś cross over? My tu na Masie Kultury jesteśmy bardzo gościnni :)

 • Dzięki! Dajcie nam energię do dalszej pracy. Już niedługo odwdzięczymy się czymś ekstra. Stay tuned…

 • Draak

  Ode mnie i od zony macie lacznie 9 glosow :) Trzymam kciuki!

 • Geeko

  Nominacje w pełni zasłużone i mam nadzieję, że przynajmniej z jednej kategorii nagroda będzie :). Szczególnie w przypadku Halloweenowego odcinka :D.