MASA KULTURY PODCAST 5 – SUPERHERO KOMIKS

Kwiecień 11th, 20121 Comment »

Czy Batman jest neonazistą pedofilem, a Wolverine  ma fujarkę z adamantium?

Tym razem zabraliśmy się, za temat superbohaterów. A mówiąc konkretniej – komiksów o superbohaterach z lat 90. I jak zwykle w takich rozmowach dominował temat Batmana i Spidermana. Oczywiście znalazło się także kilka minut dla Wolverina, Ghost Ridera, Supermana,  Kaczora Donalda i bliżej niezidentyfikowanego człowieka ryby.

Tradycyjnie już w nagraniu wziął udział Szymon Adamus z obywatelhd.pl. Wsparcie merytoryczne starał się zapewnić nam Mateusz Budrewicz, komikso i batmano maniak, którego teksty możecie znaleźć na giernik.pl.

Uprzedzam, że tym razem jest wyjątkowo luźno, ale podczas nagrania bawiliśmy się świetnie. A czy wy będziecie bawić się równie dobrze? Kliknijcie, posłuchajcie i przekonajcie się sami :)

Podcast można pobrać, tutaj. Możecie też słuchać bezpośrednio na stronce, po prostu kliknijcie play w tym zgrabnym playerku:

 

Archiwum podcastów znajdziecie tutaj. Zachęcam też do subskrybowania nas na iTunes.

PS

W tle słyszycie muzykę DannoSongs – Free Royalty Free Creative Commons Music.

 

« JO NESBO – PIERWSZY ŚNIEG. BAŁWAN MORDERCA?
MASA KULTURA PODCAST 6 – WIOSENNA WYLICZANKA »

Categorized Under

główna podcast Polecam

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts