MASA KULTURY NA PYRKONIE 2013

Marzec 16th, 20134 komentarze

 

pyrkon2013A Ty gdzie będziesz w weekend 22-24 marca?

Festiwal Fantastyki Pyrkon odbędzie się już w przyszły weekend w Poznaniu. Szykujcie się na trzy dni gadania o Star Wars, Star Trek, superbohaterach, grach wideo, książkach, horrorach, elfach i innych nieśmiertelnych. A oprócz pogadanek przebierańcy, LARPY, konkursy oraz masa dobrej zabawy. No i Masa Kultury.

Tak jest. W roku 2013 będziemy na Pyrkonie. A teraz dużą czcionką, aby nikt nie przeoczył:

MASA KULTURY BĘDZIE MIAŁA PANEL NA PYRKONIE 2013

Wyraźna informacja już jest. Teraz możemy spokojnie przejść do konkretów. Razem z Szymonem zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w poznańskim festiwalu. Panel poprowadzą z nami nasi koledzy z podcastu Małe Filmidło, czyli Jan Urbanowicz i Przemek Śmit. Wspólnie będziemy rozmawiać na temat tego, czy kinowe adaptacje książek, gier i komiksów są nam naprawdę potrzebne do szczęścia. A może lepiej niektóre teksty popkultury zostawić w spokoju?

W oficjalnym programie pyrkonowym znajdziecie nas pod takim wpisem:

pyrkonmk

 Sobota, godzina 16,  Blok Filmowy (budynek 7, I p.)

Sale będziemy okupować do godziny 18:00. Co więcej, nie dość, że będziemy gadać to jeszcze będziemy nagrywać odcinek live. I do tego z udziałem widowni. Jeżeli zawsze chcieliście wystąpić w Masie Kutury  – teraz macie ku temu niepowtarzalną okazję! Oczywiście będzie nam niezwykle miło jak przyjdziecie i posłuchacie. Będzie jeszcze milej jak po naszym panelu skoczycie z nami na piwko i w luźnej atmosferze, już bez nagrywania, pogadamy sobie o filmach, grach, muzyce, komiksach o masowej sile rażenia.

A jeżeli podczas naszego panelu przebiegniecie w tle na golasa to my zachowamy się z takim samym taktem i wyczuciem jak David Niven na Oscarach:

 

Więcej o Pyrkonie usłyszycie w 36 odcinku podcastu Masa Kultury (premiera już jutro, czyli 17 marca). Ale już teraz napiszę, że skoro Masa Kultury i Małe Filmidło to za mało, aby przekonać was do przyjazdu do Poznania, to może zachętą będzie możliwość spotkania się z Grahamem Mastertonem, Jarosławem Grzędowiczem, Jackiem Dukajem, albo Adrianem Chmielarzem? Oczywiście to tylko drobniutka szczypta tego co oferuje Pyrkon (rzućcie okiem na potężny program imprezy!). Żeby ułatwić nawigację i ja, i Szymon przygotujemy dla was Masowo-Kulturowe przewodniki, czyli wykaz najciekawszych (naszym zdaniem) wydarzeń na tegorocznym Pyrkonie (spodziewajcie się ich na początku przyszłego tygodnia).

Bilet na 3 dni Pyrkonu kosztuje 45 zł. Bilet jednodniowy (na sobotę) 30 zł. (pełen cennik tutaj). Centusiów powinien ucieszyć fakt, że organizatorzy festiwalu dogadali się z Przewozami Regionalnymi dzięki czemu z Poznania będziecie mogli wrócić gratis.

Nie zastanawiajcie się już więcej tylko kupujcie bilety. Widzimy się 23 marca o 16:00!

Czytaj także: Mój Pyrkon, czyli po co Michał jedzie do Poznania

 

 

 

 

« PIJEMY Z: BELLĄ I EDWARDEM!
MASA KULTURY 36 – UPIORY W CZARNYM ZWIERCIADLE »

Categorized Under

Polecam TrzyPoTrzy

Post tags

About Michał Kowal

Ojciec założyciel. Fan popkultury, były dziennikarz. Nagrywa i montuje podcast. Uwielbia grać, czytać i oglądać filmy. Zakochany po uszy w spaghetti westernach Sergio Leone, Indianie Jones i Powrocie do Przyszłości.KONTAKT masakultury@gmail.com

» has written 217 posts

  • Sebastian

    W razie czego to wszystko Moja wina :)

  • Geeko

    Musieliście się akurat ustawić w czasie kiedy Dukaj daje autografy :P. No nic, trochę się do was spóźnię, ale zaraz po zgarnięciku autografu lecę do filmowego.

    • Póki nie ma programu tabelkowego nawet nie patrzę z czym mi się wasz panel pokrywa, ale po wstępnym przejrzeniu programu nie widzę niczego z czego nie mógłbym w razie czego zrezygnować. Zresztą znajac życie to mi się najwyżej z nowo otwartym piwem w ogródku pokryjecie :-)

    • No po prostu docenili nas i stwierdzili, że musimy być w głównym czasie antenowym i śmiało możemy rywalizować z Dukajem, Ćwiekiem, Chmielarzem i Polchem. Bring it on!