LITERATURA – ZAPRASZAM DO WROCŁAWIA

Sierpień 28th, 20130 Comments »

Szymon Adamus - Trójka

Lubicie czytać? Macie wolny weekend? Chcecie dać mi w pysk za wyniki któregoś z moich konkursów? ;) To wpadnijcie w sobotę do Wrocławia! Spotkamy się podczas akcji LiteraTura i pogadamy o sprzęcie, pikselach i książkach.

Najpierw najważniejsze informacje:

  • Gdzie: Wrocław, Park Teatralny (Park im. Mikołaja Kopernika) później księgarnia Matras na ul. Świdnickiej)
  • Kiedy: 31 sierpnia 2013 od godziny 14:00 później od 16 w Matrasie
  • Po co: nie chcecie spotkać mnie na żywo i posłuchać co mam do powiedzenia o ebookach i selfpublishingu? ;)

LiteraTura I Wrocław 2013 to fajnie zapowiadająca się akcja mają przybliżyć czytelników do autorów i vice versa. Przez cały dzień będzie można porozmawiać z kilkudziesięcioma pisarzami, kupić książki tańsze o 25% i wziąć udział w kilku ciekawych prezentacjach autorów. O 18:30 w księgarni Matras (Świdnicka 28) wasz wierny bloger będzie opowiadał o polskim rynku ebooków i tym czy opłaca się u nas wydawać książkę samodzielnie. Chcecie wiedzieć co o wydawcach myśli Kominek? ;)

Opis całej akcji, harmonogram wydarzeń i prezentacji autorów znajdziecie na stronie Sztukater.eu, której autorzy dwoją się i troją, by akcja była udana, a takie obiboki jak ja jechały na gotowe :)

Gabriel García Márquez w jednej z swoich wypowiedzi stwierdził „To już byłby ko­niec te­go zas­ra­nego świata, gdy­by ludzie podróżowa­li pier­wszą klasą, a li­tera­tura wa­gonem bagażowym”. LiteraTura I Wrocław 2013 to wydarzenie czytelnicze, w którym na pierwszym miejscu stawiamy dostęp do szeroko pojętej literatury w formie bezpośredniej, bez lukru i udawania. Zaproszeni goście będą przewodnikami po świecie nurtów literackich, zaprezentują świat widziany oczami pisarza, zaszczepią w nas cząstkę swojej pasji, podnosząc przy tym świadomość na temat odpowiedzialności względem dziedzictwa kulturowego, jakim jest słowo pisane. U nas czytelnik podróżuje pierwszą klasą, zaczytany w literaturę niezależną, czasami nieznaną a często przez wielu pomijaną

– powiedział Tomasz Szmich, organizator imprezy.

Jeśli macie ochotę spotkać się na żywo, to zapraszam w sobotę do Wrocławia. Zapowiada się na ciekawe wydarzenie dla fanów książek i nie tylko.

« ELIZJUM – PORADNIK JAK PISAĆ CV
MASA KULTURY 49 – HIPSTERIADA »

Categorized Under

książki Polecam

Post tags

About Szymon Adamus

» has written 118 posts