200 SŁÓW O „THE TALL MAN” – NAJLEPSZY ZWROT AKCJI OD CZASU SZÓSTEGO ZMYSŁU

Październik 22nd, 20131 Comment »

The Tall man

Po raz kolejny zostałem oszukany przez zwiastun. I bardzo dobrze! „The Tall Man” nie jest tym, czym się wydaje…

Zwiastuny kłamią, wiemy to od dawna. Tym razem to jednak coś dobrego. „The Tall Man”, film na którym przejechał się niejeden producent (budżet 18 mln dolarów, przychody 5 mln), to dla mnie odkrycie tego roku. Wcale nie dlatego, że to najlepszy film jaki ostatnio widziałem. „Człowiek z Cold Rock” (gratuluję polskiego tytułu) nie jest wybitny. Jest do obejrzenia i zapomnienia. Sęk w tym, że zaraz po seansie zapomnieć o nim trudno, bo oprócz bardzo ciekawych zdjęć (przyjrzyjcie się scenie z kajdankami) jest tu jeszcze zwrot w historii, który wywołuje natychmiastową eksplozję mózgu. Z pełną świadomością moich słów mówię, że od czasu „Szóstego zmysłu” żaden film nie miał tak ciekawego i dobrze zrealizowanego zwrotu akcji.

Jeśli po obejrzeniu zwiastuna myślicie, że wiecie już wszystko, to stawiam przed Wami wyzwanie – obejrzyjcie ten film i spróbujcie przewidzieć twist. No dalej cwaniaki, wyzywam Was! ;)

To nie jest najlepszy film jaki widziałem tego roku, ale na pewno jeden z tych, o których nie sądziłem, że mi się spodobają. Warto dać się zaskoczyć.

« CARRIE – CZARY MARY
GRA ENDERA – NAJBARDZIEJ ZBĘDNY FILM ROKU? »

Categorized Under

film

Post tags

About Szymon Adamus

» has written 118 posts

  • MJ

    Ej kiedy odcinek? Wspomnijcie coś więcej o tym filmie… bo oglądałem i nie pamiętam.